Bitirmiş olduğumuz ve halen devam eden başlıca işlerimiz :

 

-          Bares Enerji Üretim A.Ş. RES mevzi imarl planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu.

-          Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. Bandırma doğal gaz kombine çevrim santrali sahası ( mevzi imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu)

-          Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. Bandırma doğal gaz kombine çevrim santrali deniz tarafı liman inşaatı sahası ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

-          Bursa – Asil Çelik A.Ş. Liman sahası jeolojik jeoteknik ve zemin etütleri.

-          Bursa – Roda Limanı A.Ş. Liman sahası jeolojik jeoteknik ve zemin etütleri.

-          Kocaeli – Karamürsel – Kızderbent Göleti zemin etütleri.

-          Susurluk Ulusoy tesisleri ( mevzi imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu)

-          Susurluk Türker Tesisleri ( mevzi imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu)

-          Susurluk Varan Tesisleri ( mevzi imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu)

-          Güre Belediyesi tarafından imara açılan 101 Ha arazinin ( mevzi imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu)

-          Erdek Belediyesi Yat Limanı Sahası ( kara ve deniz tarafı jeolojik – jeoteknik etüt raporu ve zemin etüt raporu )

-          Erdek Belediyesi Kanava Mevkii ( revize imar planı amaçlı jeolojik – jeoteknik etüt raporu )

-          Bandırma Livatya Mevkii Rıhtım ve Mendirek İnşaatı (kara ve deniz tarafı jeolojik – jeoteknik etüt raporu ve zemin etüt raporu )

-          Bandırma Gemi Sanayi Tersane İnşaatı Sahası (kara ve deniz tarafı jeolojik – jeoteknik etüt raporu ve zemin etüt raporu )

-          Kapıdağ Marmara Gemi Sanayi Tersane İnşaatı Sahası (kara ve deniz tarafı jeolojik – jeoteknik etüt raporu ve zemin etüt raporu )

-          Hilmi Köroğlu Tersane İnşaatı Sahası (kara ve deniz tarafı jeolojik – jeoteknik etüt raporu ve zemin etüt raporu )

-          Musa Balaban Tersane İnşaatı Sahası (kara ve deniz tarafı jeolojik – jeoteknik etüt raporu ve zemin etüt raporu )

-          Kocaman Balıkçılık Fabrika sahası (kara ve deniz tarafı jeolojik – jeoteknik etüt raporu ve zemin etüt raporu )

-          AB gıda San. Tic. A.Ş. ( Üretim tesisleri, Fabrika sahası ve Liman İnşaatı Mevzi İmar Planı Amaçlı Jeolojik – Jeoteknik Etüt Raporu ve Yerleşim Amaçlı Zemin Etüt Raporu )

-          KALEFLEKS Yer Döşemeleri San. Tic. A.Ş. Fabrika Sahası ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

-          Ayvalık Ekbir Konaklama Tesisleri Tesis Sahası ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

-          Ayvalık Ekbir Turistik Tesisleri Tesis Sahası ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

-          İŞBİR A.Ş.  Fabrika Sahası ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

-          YERSA A.Ş. fabrika Sahası ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

-          Manyas Cam Fabrikası Fabrika Sahası ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

-          Tarım Kredi Koop. Depolama Siloları İnşaat Sahası ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

-          Trakya Birlik Karacabey Üretim Tesisleri ( mevz i imar planı amaçlı jeolojik-jeoteknik etüt raporu ve yerleşim amaçlı zemin etüt raporu )

Faaliyetlerimiz
Su Sondaj Su Sondaj
Temelde bir araştırma niteliği taşıyan sondaj neticesinde en iyi...
Zemin Etüt Zemin Etüt
Zemin etüdü, yer altı tabakalarının durumlarını, konumlarını,...
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Ziyaret Trafiği
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün22
mod_vvisit_counterDün25
mod_vvisit_counterBu Hafta47
mod_vvisit_counterBu Ay47
mod_vvisit_counterTüm Zamanlar158509
REFERANSLARIMIZ

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!

Image not found!!!
HIZLI MESAJ
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com